FAQ

Obozy/półkolonie skierowane są do podopiecznych Lech Poznań Football Academy, którzy chcą podnieść swoje umiejętności piłkarskie oraz zawodników z innych akademii. Sugerowany wiek dzieci uczestniczących w obozach/półkoloniach to przedział 6-12 lat.

Zapisu na wybrany obóz/półkolonie można dokonać jedynie poprzez formularz elektroniczny na stronie www.obozy.lpfa.pl. Po rejestracji automatycznie zostaje wygenerowana faktura pro-forma, wystawiona na dane wpisane w formularzu.

Czasem zdarzają się sytuacje, że mail z wygenerowaną fakturą nie dociera na skrzynkę mailową, która została wpisana do formularza. By tego uniknąć należy zwrócić uwagę na poprawność wpisanego przez siebie adresu email do kontaktu. Zalecane jest sprawdzenie zakładki SPAM w skrzynce mailowej, zdarza się, że trafi tam wiadomość potwierdzająca uczestnictwo na obozie. W przypadku nie otrzymania maila faktura dostępna jest zawsze po zalogowaniu do panelu Lech Poznań Football Academy.

Nie. Wpłaty za obóz/półkolonie dokonuje się na numer konta, który znajduje się na fakturze pro-forma. Wykonując przelew należy w tytule przelewu wpisać imię, nazwisko zawodnika, numer faktury oraz miejscowość, w której odbędzie się obóz.

Można dokonać zmian w danych nabywcy na fakturze, jednak należy pamiętać, iż w momencie zapisywania zawodnika na obóz, istnieje możliwość wprowadzenia odrębnych danych, które mają widnieć na fakturze. Jeżeli zapisu dokonano bez wprowadzenia danych, na które powinna zostać wystawiona faktura, należy skontaktować się z działem obozów LPFA, wysyłając maila z pełnymi danymi, na które ma ona zostać wystawiona. Zmiany danych dokonuje się poprzez notę korygującą, ponieważ faktura zostaje wystawiona automatycznie w momencie zapisywania zawodnika na obóz, na wprowadzone w formularzu dane.

Tak. Jeśli możecie Państwo otrzymać dofinansowanie do obozu z zakładu pracy, prosimy kontaktować się z nami pisząc na obozy@lpfa.pl, w celu ustalenia dalszej procedury.

Tak. W cenę każdego obozu/półkolonii Lech Poznań Football Academy wliczone jest ubezpieczenie NNW.

Dokumenty generują się automatycznie. Rodzic/opiekun prawny musi uzupełnić dokumentację o szczepienia oraz złożyć podpis w odpowiednim miejscu. Uzupełnione dokumenty należy wysłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres: Lech Poznań Football Academy, ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań. Ostateczny termin przesłania dokumentów to 14 dni od momentu zapisania na obóz.

Nie. Według Kodeksu Cywilnego zadatek jest bezzwrotną formą płatności. W przypadku nieodbycia się obozu z winy Organizatora zadatek zostaje w całości zwrócony.

Istnieje możliwość dopasowania diety, jednak jej szczegóły będą omawiane indywidualnie. Konieczność zindywidualizowanej diety należy zgłosić przy rejestracji lub mailowo na obozy@lpfa.pl nie później, niż na 30 dni przed rozpoczynającym się turnusem. W przypadku indywidualnej diety dziecka może zaistnieć konieczność dopłaty, w zależności od cennika hotelu.

Tak. Najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem obozu lub 3 dni przed rozpoczęciem półkolonii na e-mail podany podczas rejestracji wysyłany jest tzw. „niezbędnik dla rodzica”. Zawarte są w nim wszystkie niezbędne informacje takie jak: godzina i miejsce zbiórki, niezbędny ekwipunek, itp.

Tak, Lech Poznań Football Academy zapewnia transport na obozy. Chyba, że w ofercie widnieje inaczej.

Ze względów organizacyjnych oraz ze względu na komfort dziecka nie zalecamy odwiedzin podczas obozu. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest indywidulane rozpatrzenie prośby o odwiedzenie dziecka, jednak po uprzednim kontakcie z kierownikiem obozu.

Pełną relację foto-video ze wszystkich obozów prowadzimy na naszym profilu na Facebook'u

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się z nami!