Baw się z nami przed świętami! Wielkanoc 2022

14.04.2022, 00:00

"Baw się z nami przed świętami!" - Wielkanoc 2022

W Wielki Czwartek zamiast jak codziennie iść do szkoły, siódemka dzieci spotkała się na stadionie. O 7 rano już zjawił się pierwszy uczestnik, do Franka dość szybko dołączyli następni koledzy.

Chłopcy wykonali piękne zajączki, a następnie przekonali się jak łatwo może zmieniać się sytuacja we wszelkiego rodzaju grach. Jak to mówią ostatni będą pierwszymi. Przyszedł czas na trening, zjawili się spóźnialscy. Trener Jan przeprowadził z zawodnikami półtora godzinny trening. Wszyscy wrócili do Loży Prezydenckiej, gdzie udając VIPów rozsiedli się w wygodnych kanapach i zjedli drugie śniadanie. Po śniadaniu na dzieci czekało kilka wyzwań - budowanie wieży z nietypowych rzeczy, kalambury, odpowiedzi na dziwne pytania czy bingo, no i oczywiście bitwa na śmiech!

Nie trwało to długo, gdyż dzieci wyruszyły na zwiedzanie stadionu, Pan przewodnik zdradzał wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Po zwiedzaniu zakątków stadionu przyszedł czas na pizzę! Po pizzy chwilka przerwy i czas na kolejne zabawy, tym razem dzieci musiały trochę się zmęczyć. Najlepszą zabawą okazały się ,,kury i lisy'' gdzie dzieci musiały być bardzo przebiegłe i to w całkowitej ciemności! Opiekunowie dali się przekonać na jeszcze jeden mecz piłkarski. Dzieci ponownie udały się na boisko zewnętrzne, a pogoda naprawdę dopisywała! 


Bardzo się cieszymy, że dzieci nie chcą wracać do domu po takich wydarzeniach!
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom!

<< Poprzedni następny >>
Tagi